Půjčovna nářadí

    Kamenná provozovna je Vám k dispozici sedm dnů v týdnu - tedy i o víkendech. Nově máme v nabídce motorový štípač dřeva, řezač spár s kotouči na beton i živici a výkonný rotavátor.

   

    Přijďte si prohlédnout naše zázemí a stroje, které si můžete zapůjčit. Budete mile překvapeni. Děkujeme všem zákazníkům, kteří se k nám pravidelně vrací.

 

JÁDROVÉ VRTÁNÍ

Již několikátou sezonu provádíme jádrové vrtání. Technika jádrového vrtání se využívá především k vytvoření přesného kruhového otvoru do zdiva,betonu, železobetonu, popř. horniny aje tedy velmi žádaná v případech, kdy chcete vytvořit prostup např. pro zavedení rozvodu plynu, vody, topení, počítačové sítě, ventilace a podobně. Cenovou kalkulaci (vrtání betonu, vrtání železobetonu, vrtání cihelného zdiva) provedeme na základě Vaší poptávky s upřesněním rozsahu prací.    

 

     Naši pracovníci budou mít vždy slušné vystupování a budou se maximálně snažit, aby zakázku realizovali rychle, v požadované kvalitě. Naprostou samozřejmostí je základní úklid suchého i mokrého odpadu. Jádrové vrty v Praze jsou naší nejčastější zakázkou. Pracujeme však zejména v regionech Nymburk, Poděbrady,Český Brod, ale i Kolín, Mladá Boleslav, Praha východ a Praha západ. Orientační ceník jádrového vrtání naleznete zde.

   

                  

 

  Podpořte spolu s námi Centrum Paraple . Sbírkové konto: 932 932 932 / 0300

Nové nářadí pro rok 2015

30. 12. 2014

Stalo se již našim dobrým zvykem, že před začátkem nového roku nakupujeme nové produkty, které posunou naši půjčovnu opět o pomyslný stupínek výš. Tentokrát jsme zainvestovali akumulátorové nářadí, které až doposud v nabídce chybělo.

pokračování


Motúčko k pronájmu

18. 9. 2014

Opětovně rozšiřujeme nabídku pro stavebníky, zahrádkáře i baráčníky. Každoročně se snažíme nakoupit nové nářadí, stroje a mechanizaci, která našim zákazníkům pomůže při práci. Motorové kolečko (motúčko) na naši půjčovně bez jakýchkoliv diskusí chybělo. Pevně věříme, že si najde své pravidelné uživatele.

pokračování


Lešení Nymburk s.r.o. © 2024 | Nastavení cookies | Redakční systém i-servis