Půjčovna zahradní techniky

     Momentálně je naše půjčovna zahradní techniky  nepochybně jedinou půjčovnou v regionu, která disponuje kvalitním zázemím. Máme k dispozici stroje amerického výrobce DR®Power, které si svým výkonem i prémiovou kvalitou zaslouží Vaši pozornost. Nejčastěji naši klienti poptávají kultivátor, vertikutátor, pařezovou frézu nebo silnou sekačku k sanaci zanedbaných pozemků. Nově je k dispozici půdní rýhovač pro realizaci zahradních závlah.

 

     

 

  Podpořte spolu s námi Centrum Paraple . Sbírkové konto: 932 932 932 / 0300

Hodinový zahradník ( Nymburk - Praha)

20. 3. 2015

Jednorázové práce při údržbě zahrady či pozemku hravě zvládne hodinový zahradník. Tato služba má ve srovnání s klasickou zápůjčkou zahradní techniky mnoho výhod. Pracujeme v regionu nymburského okresu a díky dobře nastaveným cenám dojíždíme i do Prahy.

pokračování


Jak na zanedbané plochy

6. 11. 2014

Značka DR Power Equipment si v našem regionu poměrně dobře klestí cestu k zákazníkům, kteří oceňují její výkonnostní kvality. Podívejte se na video, které zachycuje práci rotační sekačky na silně zanedbaném pozemku.

pokračování


Verikutace trávníku

4. 9. 2014

Ačkoliv si to někteří z nás zatím nepřipouštějí, léto se pozvolna chýlí ke svému konci a slunečné dny již nyní začínají chladnými rány, které dávají cítit blízkost podzimu.

pokračování


Upravíme zanedbané pozemky a zahrady

24. 7. 2014

Je Váš pozemek, zahrada či obecní plocha zanedbaná ? Nemáte dostatek síly, času, ale ani mechanizaci potřebnou na tyto práce? Zavolejte nám. Specializujeme se na silně zanedbané plochy.

pokračování


Nová mechanizace

8. 7. 2014

Opět posilujeme svou nabídku v oblasti zahradní techniky. Od poloviny července 2014 máme k dispozici mechanizaci, kterou byste neměli přehlédnout.

pokračování


Předváděcí akce

6. 6. 2014

Děkujeme všem účastníkům, kteří si přišli prohlédnout a seznámit se s DR Power zahradní technikou. Dne 5.6.14 se sešli především zástupci obcí z okolí Nymburka.

pokračování


Pařezová fréza

27. 5. 2014

Obratnost,kvalita, snadný transport a výborný poměr cena/výkon - to jsou vlastnosti pařezové frézy amerického výrobce DR Power Equipment.

pokračování


Předváděcí akce DR Power

10. 5. 2014

Seznamte se osobně se zahradní technikou vhodnou pro obce, komunální firmy, půjčovny, zahradníky či farmáře.

pokračování


Lešení Nymburk s.r.o. © 2024 | Nastavení cookies | Redakční systém i-servis